fcnasaf.uz

  20 Nov 2018 Yangiliklar, UzPFL yangiliklari

Tayyorlov guruhlari U-18. “Nasaf” kumush medaliga sazovor bo‘ldi!

Bugun “Nasaf” FM maydonida bu yilgi 2004 yilda tug‘ilganlar tayyorlov guruhlari o‘rtasidagi Respublika Birinchiligi yakuniga yetdi

Musobaqaning final uchrashuvida “Nasaf” hamda “Paxtakor” klublari tarbiyalanuvchilari o‘zaro bellashdi.

Uchrashuvda “Paxtakor” jamoasi 2:1 hisobida g‘alaba qozonib, ushbu yosh toifasidagi bu yilgi musobaqaning g‘olibiga aylandi. “Nasaf” jamoasi esa ikkinchi o‘rin sohibi bo‘ldi.

Farg‘onaning “Neftchi” jamoasi esa faxrli uchinchi o‘rinni qo‘lga kiritdi.

Quyida “Nasaf” va “Paxtakor” jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tgan uchrashuv qaydnomasi bilan tanishing.

 

Tayyorlov guruhlari U-14. FINAL

“Nasaf” – “Paxtakor”  1:2 (1:1)

20.11.2018. “Nasaf” FM maydoni. 12:30da

 

Bosh hakam: Shuhrat Rajabov (Buxoro)

Qanot hakamlari: Sherzod Kamarov (Samarqand), Maxmud Turdiyev (Jizzax)

Zaxira hakami: Firdavs Nosafarov (Qarshi)

Nazoratchi: Shamil Jumayev (Shaxrisabz)

 

Gollar: Alisher Xayrullayev, 17’-1:1 -  Sardor Hojiboyev, 15’-0:1, Vazgen Pogosyan, 60’-1:2

 

“Nasaf”: 1.Beknur Parmonov, 4.Shoxruh Ismatov, 5.Jasur Ubaydullayev, 7.Murod Xujamberdiyev (s), 8.Shaxzod Akramov, 10.Alisher Xayrullayev, 14.Anvar Turobov, 17.Temurmalik Eshpo‘latov (16.Zafar Samadov, 68), 18.Aziz Iskanov, 19.Islom Kenjaboyev (45.Jonibek Beganjiyev, 66), 22.Mirkamol Saidmurodov.

Zaxira: 9.Asilbek Qo‘ziboyev, 20.Asilbek Umrzoqov, 27.Sardor Olimov, 33.Og‘abek Asadov, 42.Javohir Utamurodov.

 

“Paxtakor”: 33.Xusanjon Maxmudov, 2.Vazgen Pogosyan, 3.Mirkomil Abdurazoqov, 4.Asadbek Beklarxonov (77.Rustam Turdimurodov, 65), 6.Sunatillo Poyonov, 8.Muxammadali Usmonov (71.Nodir Habibullayev, 72), 10.Sardor Hojiboyev (s) (25.Sardor Botirov, 80+2), 11.Muxriddin Pazildinov, 18.Po‘latjon Jumaxonov (9.Abdurasul Abdumajidov, 77), 19.Abdulloh Mo‘minov (5.Javohir Baxtiyorov, 78), 24.Krill Todorov.

Zaxira: 13.Sardor Abdurazzoqov, 90.Abdulxay Ubaydullayev.

 

Ogohlanirish: Anvar Turobov  (59) - Muxriddin Pazildinov (44).

 

Final uchrashuvi yakuniga yetgach, g‘oliblarni taqdirlash marosimi bo‘lib o‘tdi. “Neftchi”, “Nasaf” va “Paxtakor” jamoalari a’zolariga medallarni O‘zbekiston PFL sport bo‘limining yetakchi mutaxasislari Bekzod Aripov va Rodion Kondratevlar tantanali ravishda topshirdi.

 

 

 

 

 


  20 Nov 2018     Yangiliklar, UzPFL yangiliklari

Tayyorlov guruhlari U-18. “Nasaf” kumush medaliga sazovor bo‘ldi!

Bugun “Nasaf” FM maydonida bu yilgi 2004 yilda tug‘ilganlar tayyorlov guruhlari o‘rtasidagi Respublika Birinchiligi yakuniga yetdi

Musobaqaning final uchrashuvida “Nasaf” hamda “Paxtakor” klublari tarbiyalanuvchilari o‘zaro bellashdi.

Uchrashuvda “Paxtakor” jamoasi 2:1 hisobida g‘alaba qozonib, ushbu yosh toifasidagi bu yilgi musobaqaning g‘olibiga aylandi. “Nasaf” jamoasi esa ikkinchi o‘rin sohibi bo‘ldi.

Farg‘onaning “Neftchi” jamoasi esa faxrli uchinchi o‘rinni qo‘lga kiritdi.

Quyida “Nasaf” va “Paxtakor” jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tgan uchrashuv qaydnomasi bilan tanishing.

 

Tayyorlov guruhlari U-14. FINAL

“Nasaf” – “Paxtakor”  1:2 (1:1)

20.11.2018. “Nasaf” FM maydoni. 12:30da

 

Bosh hakam: Shuhrat Rajabov (Buxoro)

Qanot hakamlari: Sherzod Kamarov (Samarqand), Maxmud Turdiyev (Jizzax)

Zaxira hakami: Firdavs Nosafarov (Qarshi)

Nazoratchi: Shamil Jumayev (Shaxrisabz)

 

Gollar: Alisher Xayrullayev, 17’-1:1 -  Sardor Hojiboyev, 15’-0:1, Vazgen Pogosyan, 60’-1:2

 

“Nasaf”: 1.Beknur Parmonov, 4.Shoxruh Ismatov, 5.Jasur Ubaydullayev, 7.Murod Xujamberdiyev (s), 8.Shaxzod Akramov, 10.Alisher Xayrullayev, 14.Anvar Turobov, 17.Temurmalik Eshpo‘latov (16.Zafar Samadov, 68), 18.Aziz Iskanov, 19.Islom Kenjaboyev (45.Jonibek Beganjiyev, 66), 22.Mirkamol Saidmurodov.

Zaxira: 9.Asilbek Qo‘ziboyev, 20.Asilbek Umrzoqov, 27.Sardor Olimov, 33.Og‘abek Asadov, 42.Javohir Utamurodov.

 

“Paxtakor”: 33.Xusanjon Maxmudov, 2.Vazgen Pogosyan, 3.Mirkomil Abdurazoqov, 4.Asadbek Beklarxonov (77.Rustam Turdimurodov, 65), 6.Sunatillo Poyonov, 8.Muxammadali Usmonov (71.Nodir Habibullayev, 72), 10.Sardor Hojiboyev (s) (25.Sardor Botirov, 80+2), 11.Muxriddin Pazildinov, 18.Po‘latjon Jumaxonov (9.Abdurasul Abdumajidov, 77), 19.Abdulloh Mo‘minov (5.Javohir Baxtiyorov, 78), 24.Krill Todorov.

Zaxira: 13.Sardor Abdurazzoqov, 90.Abdulxay Ubaydullayev.

 

Ogohlanirish: Anvar Turobov  (59) - Muxriddin Pazildinov (44).

 

Final uchrashuvi yakuniga yetgach, g‘oliblarni taqdirlash marosimi bo‘lib o‘tdi. “Neftchi”, “Nasaf” va “Paxtakor” jamoalari a’zolariga medallarni O‘zbekiston PFL sport bo‘limining yetakchi mutaxasislari Bekzod Aripov va Rodion Kondratevlar tantanali ravishda topshirdi.