fcnasaf.uz

  08 Nov 2018 Yangiliklar, UFА yangiliklari

Qarshida tayyorlov guruhlari Respublika muosbaqasi start oldi

Qarshi shahrida, “Nasaf” futbol klubi maydonlarida U-16 yosh toifasidagi 2018 yilgi Superliga va PRO-Liga klublarining tayyorlov guruhlari o‘rtasidagi Respublika musobaqasining final bosqichi boshlandi.

Unda “Nasaf”, “Paxtakor”, “Metallurg”, “Qo‘qon-1912”, “Mash’al”, “Andijon”, “G‘ijduvon” va “Nurafshon-I” klublarining shu yosh toifasidagi jamoalari ishtirok etishayapti.

Ushbu jamoalar ikki guruhga bo‘lingan. Musobaqaning “A” guruhida “Qo‘qon-1912”, “Mash’al”, “Andijon”, “Paxtakor” jamoalari bor.

“B” guruhida esa “G‘ijduvon”, “Nasaf”, “Metallurg” va “Nurafshon-I” jamoalari o‘rin olgan.

Musobaqa uchrashuvlariga bugun start berildi.

Quyida guruh bosqichi taqvimini e’tiboringizga havola qilamiz.

«A» guruhi:

1-tur

 8 noyabr (Payshanba)   

14:30. «Qo‘qon-1912» - «Andijo

12-30. «Mash’al»  -  «Paxtakor»

2-tur

9 noyabr (Juma)

10-00. «Qo‘qon-1912» - «Mash’al»

 12-30. «Paxtakor» -  «Andijo

3-tur

10 noyabr (Shanba)

10-00. «Andijo- «Mash’al»

12-30. «Qo‘qon- 1912» - «Paxtakor»

«B» guruhi:

1-tur

8 noyabr (Payshanba)

10-00. «G‘ijduvon» - «Metallurg»

12-30. «Nasaf» - «Nurafshon-I» 

2-tur

9 noyabr (Juma)

10-00. «Nasaf» - «G‘ijduvo

12-30. «Nurafshon-I» - «Metallurg»

3-tur

10 noyabr (Shanba)

10-00. «Nasaf»  - «Metallurg»

12-30. «Nurafshon-I» - «G‘ijduvon»           

 


  08 Nov 2018     Yangiliklar, UFА yangiliklari

Qarshida tayyorlov guruhlari Respublika muosbaqasi start oldi

Qarshi shahrida, “Nasaf” futbol klubi maydonlarida U-16 yosh toifasidagi 2018 yilgi Superliga va PRO-Liga klublarining tayyorlov guruhlari o‘rtasidagi Respublika musobaqasining final bosqichi boshlandi.

Unda “Nasaf”, “Paxtakor”, “Metallurg”, “Qo‘qon-1912”, “Mash’al”, “Andijon”, “G‘ijduvon” va “Nurafshon-I” klublarining shu yosh toifasidagi jamoalari ishtirok etishayapti.

Ushbu jamoalar ikki guruhga bo‘lingan. Musobaqaning “A” guruhida “Qo‘qon-1912”, “Mash’al”, “Andijon”, “Paxtakor” jamoalari bor.

“B” guruhida esa “G‘ijduvon”, “Nasaf”, “Metallurg” va “Nurafshon-I” jamoalari o‘rin olgan.

Musobaqa uchrashuvlariga bugun start berildi.

Quyida guruh bosqichi taqvimini e’tiboringizga havola qilamiz.

«A» guruhi:

1-tur

 8 noyabr (Payshanba)   

14:30. «Qo‘qon-1912» - «Andijo

12-30. «Mash’al»  -  «Paxtakor»

2-tur

9 noyabr (Juma)

10-00. «Qo‘qon-1912» - «Mash’al»

 12-30. «Paxtakor» -  «Andijo

3-tur

10 noyabr (Shanba)

10-00. «Andijo- «Mash’al»

12-30. «Qo‘qon- 1912» - «Paxtakor»

«B» guruhi:

1-tur

8 noyabr (Payshanba)

10-00. «G‘ijduvon» - «Metallurg»

12-30. «Nasaf» - «Nurafshon-I» 

2-tur

9 noyabr (Juma)

10-00. «Nasaf» - «G‘ijduvo

12-30. «Nurafshon-I» - «Metallurg»

3-tur

10 noyabr (Shanba)

10-00. «Nasaf»  - «Metallurg»

12-30. «Nurafshon-I» - «G‘ijduvon»