fcnasaf.uz

  13 Feb 2018 Янгиликлар, Осиё чемпионлар лигаси

Таркиблар маълум

ОЧЛ-2018. “С” гуруҳи. 1-тур
“Персеполис” (Эрон) – “Насаф” (Ўзбекистон)
13.02.2018. Теҳрон ш., “Озодий” стадиони. 18:45

Бош ҳакам: Ким Донг Жин (Ж.Корея)
Ёрдамчи ҳакамлар: Сунг Бонкюн (Ж.Корея), Квак Суюнгсун (Ж.Корея)
Захира ҳаками: Дмитрий Машенцев (Қирғизистон)
Назоратчи: Муҳаммад Басил Алҳажжар (Сурия)
Учрашув комиссари: Сивакумар (Сингапур)


“Персеполис”: 1.Алиризо Бейранванд, 2.Содиҳ Муҳаррами, 3.Шожа Халилзода, 4.Саид Жалол Ҳусайни (с), 10.Фаршод Ахмадзода, 13.Ҳусайн Моҳийни, 15.Мухаммад Ансори, 18.Муҳсин Робихон, 19.Воҳид Амири, 70.Али Алипур, 90.Годвин Минша.
Захира: 44.Бозидар Радосевич, 5.Башар Бониян, 8.Ахмад Нуруллоҳи, 11.Камолиддин Камиябиня, 69.Али Муслих Таклими, 77.Муҳсин Мусолман, 88.Сиамак Немати.
 

“Насаф”: 35.Санжар Қувватов, 6.Азизжон Ғаниев, 7.Одилжон Ҳамробеков, 14.Шароф Муҳитдинов, 17.Дониёржон Нарзуллаев, 20.Ислом Кенжабоев, 22.Игорь Голбан, 55.Славко Лукич, 69.Драган Черан (с), 77.Жасур Ҳасанов, 92.Умарбек Эшмуродов.
Захира: 1.Умиджон Эргашев, 4.Мақсуд Каримов, 5.Ғолиб Ғайбуллаев, 8.Санжар Рашидов, 10.Бобир Абдухолиқов, 27.Ислом Рашидхонов, 31.Сайдулло Раҳматов.


  13 Feb 2018     Янгиликлар, Осиё чемпионлар лигаси

Таркиблар маълум

ОЧЛ-2018. “С” гуруҳи. 1-тур
“Персеполис” (Эрон) – “Насаф” (Ўзбекистон)
13.02.2018. Теҳрон ш., “Озодий” стадиони. 18:45

Бош ҳакам: Ким Донг Жин (Ж.Корея)
Ёрдамчи ҳакамлар: Сунг Бонкюн (Ж.Корея), Квак Суюнгсун (Ж.Корея)
Захира ҳаками: Дмитрий Машенцев (Қирғизистон)
Назоратчи: Муҳаммад Басил Алҳажжар (Сурия)
Учрашув комиссари: Сивакумар (Сингапур)


“Персеполис”: 1.Алиризо Бейранванд, 2.Содиҳ Муҳаррами, 3.Шожа Халилзода, 4.Саид Жалол Ҳусайни (с), 10.Фаршод Ахмадзода, 13.Ҳусайн Моҳийни, 15.Мухаммад Ансори, 18.Муҳсин Робихон, 19.Воҳид Амири, 70.Али Алипур, 90.Годвин Минша.
Захира: 44.Бозидар Радосевич, 5.Башар Бониян, 8.Ахмад Нуруллоҳи, 11.Камолиддин Камиябиня, 69.Али Муслих Таклими, 77.Муҳсин Мусолман, 88.Сиамак Немати.
 

“Насаф”: 35.Санжар Қувватов, 6.Азизжон Ғаниев, 7.Одилжон Ҳамробеков, 14.Шароф Муҳитдинов, 17.Дониёржон Нарзуллаев, 20.Ислом Кенжабоев, 22.Игорь Голбан, 55.Славко Лукич, 69.Драган Черан (с), 77.Жасур Ҳасанов, 92.Умарбек Эшмуродов.
Захира: 1.Умиджон Эргашев, 4.Мақсуд Каримов, 5.Ғолиб Ғайбуллаев, 8.Санжар Рашидов, 10.Бобир Абдухолиқов, 27.Ислом Рашидхонов, 31.Сайдулло Раҳматов.