fcnasaf.uz

  08 Nov 2018 Янгиликлар, ЎФА янгиликлари

Қаршида тайёрлов гуруҳлари Республика муосбақаси старт олди

Қарши шаҳрида, “Насаф” футбол клуби майдонларида U-16 ёш тоифасидаги 2018 йилги Суперлига ва ПРО-Лига клубларининг тайёрлов гуруҳлари ўртасидаги Республика мусобақасининг финал босқичи бошланди.

Унда “Насаф”, “Пахтакор”, “Металлург”, “Қўқон-1912”, “Машъал”, “Андижон”, “Ғиждувон” ва “Нурафшон-И” клубларининг шу ёш тоифасидаги жамоалари иштирок этишаяпти.

Ушбу жамоалар икки гуруҳга бўлинган. Мусобақанинг “А” гуруҳида “Қўқон-1912”, “Машъал”, “Андижон”, “Пахтакор” жамоалари бор.

“В” гуруҳида эса “Ғиждувон”, “Насаф”, “Металлург” ва “Нурафшон-И” жамоалари ўрин олган.

Мусобақа учрашувларига бугун старт берилди.

Қуйида гуруҳ босқичи тақвимини эътиборингизга ҳавола қиламиз.

«А» гуруҳи:

1-тур

 8 ноябр (Пайшанба)   

14:30. «Қўқон-1912» - «Андижон»

12-30. «Машъал»  -  «Пахтакор»

2-тур

9 ноябр (Жума)

10-00. «Қўқон-1912» - «Машъал»

 12-30. «Пахтакор» -  «Андижон»

3-тур

10 ноябр (Шанба)

10-00. «Андижон» - «Машъал»

12-30. «Қўқон- 1912» - «Пахтакор»

«В» гуруҳи:

1-тур

8 ноябр (Пайшанба)

10-00. «Ғиждувон» - «Металлург»

12-30. «Насаф» - «Нурафшон-И» 

2-тур

9 ноябр (Жума)

10-00. «Насаф» - «Ғиждувон»

12-30. «Нурафшон-И» - «Металлург»

3-тур

10 ноябр (Шанба)

10-00. «Насаф»  - «Металлург»

12-30. «Нурафшон-И» - «Ғиждувон»           


  08 Nov 2018     Янгиликлар, ЎФА янгиликлари

Қаршида тайёрлов гуруҳлари Республика муосбақаси старт олди

Қарши шаҳрида, “Насаф” футбол клуби майдонларида U-16 ёш тоифасидаги 2018 йилги Суперлига ва ПРО-Лига клубларининг тайёрлов гуруҳлари ўртасидаги Республика мусобақасининг финал босқичи бошланди.

Унда “Насаф”, “Пахтакор”, “Металлург”, “Қўқон-1912”, “Машъал”, “Андижон”, “Ғиждувон” ва “Нурафшон-И” клубларининг шу ёш тоифасидаги жамоалари иштирок этишаяпти.

Ушбу жамоалар икки гуруҳга бўлинган. Мусобақанинг “А” гуруҳида “Қўқон-1912”, “Машъал”, “Андижон”, “Пахтакор” жамоалари бор.

“В” гуруҳида эса “Ғиждувон”, “Насаф”, “Металлург” ва “Нурафшон-И” жамоалари ўрин олган.

Мусобақа учрашувларига бугун старт берилди.

Қуйида гуруҳ босқичи тақвимини эътиборингизга ҳавола қиламиз.

«А» гуруҳи:

1-тур

 8 ноябр (Пайшанба)   

14:30. «Қўқон-1912» - «Андижон»

12-30. «Машъал»  -  «Пахтакор»

2-тур

9 ноябр (Жума)

10-00. «Қўқон-1912» - «Машъал»

 12-30. «Пахтакор» -  «Андижон»

3-тур

10 ноябр (Шанба)

10-00. «Андижон» - «Машъал»

12-30. «Қўқон- 1912» - «Пахтакор»

«В» гуруҳи:

1-тур

8 ноябр (Пайшанба)

10-00. «Ғиждувон» - «Металлург»

12-30. «Насаф» - «Нурафшон-И» 

2-тур

9 ноябр (Жума)

10-00. «Насаф» - «Ғиждувон»

12-30. «Нурафшон-И» - «Металлург»

3-тур

10 ноябр (Шанба)

10-00. «Насаф»  - «Металлург»

12-30. «Нурафшон-И» - «Ғиждувон»