fcnasaf.uz

Раҳбарият

Шуҳрат Асланов

Position: Клуб президенти

In club since: 2018, 0 year(s)

Birth date: january 21, 1978

Сергей Кучеренко

Position: Бош менежер

In club since: 2018, 0 year(s)

Birth date: august 22, 1961

Николай Минчев

Position: Спорт директори

In club since: 2018, 0 year(s)

Birth date: october 20, 1972

Валентин Поддубный

Position: Футбол мактаби директори

In club since: 2018, 0 year(s)

Birth date: july 05, 1974