fcnasaf.uz

Rahbariyat

Shuhrat Aslanov

Position: Klub prezidenti

In club since: 2018, 1 year(s)

Birth date: january 21, 1978

Sergey Kucherenko

Position: Bosh menejer

In club since: 2018, 1 year(s)

Birth date: august 22, 1961

Nikolay Minchev

Position: Sport direktori

In club since: 2018, 1 year(s)

Birth date: october 20, 1972

Valentin Poddubniy

Position: Futbol maktabi direktori

In club since: 2018, 1 year(s)

Birth date: july 05, 1974